كسب و كار هاي اينترنتي خانگي كسب و كار هاي اينترنتي خانگي .

كسب و كار هاي اينترنتي خانگي

۶ توصيه روان‌شناسي كه يك بازارياب حرفه اي شويد

براي اين‌كه يك بازارياب حرفه اي موفق باشيد بايد بتوانيد كارهايي بيش‌تر از يادگرفتن يك متن، توصيف محصول و پيشنهاد متقابل انجام دهيد. مخاطب‌تان بايد بفهمد محصول چگونه كار مي‌كند و چگونه وظايف را آسان‌تر مي‌كند. اگر به مخاطب نشان دهيد محصول چگونه به او نفع مي‌رساند، او ترغيب مي‌شود گوش كند و به خريد فكر مي‌كند. در اين نوشتار ۶ توصيه روان‌شناسي بيان مي شود كه يك بازارياب حرفه اي شويد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۸ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۴۹:۵۳ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

افزايش فروش خرده فروشي به ۱۳ راه مختلف

راه هاي افزايش فروش خرده فروشي موضوع اين نوشتار است. بي ترديد هدف هر كسب و كاري جذب مشتري است و اين امر هم صورت نمي‌پذيرد به جز از طريق بازاريابي. خرده‌فروشان موفق انسان‌هاي چندان متفاوتي نيستند بلكه آنها تنها نكاتي را آموخته‌اند كه به پول درآوردن ياري مي‌رساند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۱ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۰:۳۰:۰۸ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

كسب درآمد از يوتيوب: ۱۴ ايده پولسازي و كسب درآمد از يوتيوب

يا مي‌خواهيد به‌صورت آنلاين درآمد كسب كنيد؟ تبديل شدن به يك يوتيوبر (YouTuber) گزينه‌ي خوبي است. در اين نوشتار با ما همراه باشيد تا ۱۴ ايده پولسازي براي كسب درآمد از يوتيوب را بدانيد.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۴:۱۵ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

بازاريابي محتوا چيست؟

به تازگي اسم ” بازاريابي محتوا “ را از كسي شنيده‌ايد و فكر مي‌كنيد كه بايد مي‌دانستيد بازاريابي محتوا چيست ؟ اما خجالت مي‌كشيد از كسي بپرسيد. تبريك مي‌گويم، اين نوشتار مختص شما است. در اين نوشتار به اين پرسش پاسخ داده مي شود كه بازاريابي محتوا چيست ؟
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۹ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۹:۳۳:۰۵ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

۵ اشتباه كسب و كارهاي كوچك در شبكه هاي اجتماعي

در اين نوشتار در باره ۵ اشتباه كسب و كارهاي كوچك در شبكه هاي اجتماعي بحث مي شود كه لازم است هر كسب و كار از آن ها اجتناب كند.شبكه‌هاي اجتماعي مدت كوتاهي است كه در زندگي ما حضور پيدا كرده‌اند، هرچند در همين دوره‌ي كوتاه همواره با نرخي باورنكردني رشد كرده‌اند. با اين حال، “آداب” يا “ابتذالاتي” هست كه كم و بيش در شبكه‌هاي اجتماعي وجود دارند و متأسفانه هنوز هم در پنجره‌ي مجازي ديده‌ مي‌شوند. دلايل متفاوتي موجب اين اتفاق مي‌شوند، ولي احتمالا بخش انگشت‌شماري از اين مسائل و نگرش‌ها شامل حال گروه كسب و كارهاي كوچك نيز مي‌شوند.
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۸ دى ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۲۵:۴۶ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

۱۰ اصل ساختن كسب و كار ميلياردي و بسيار موفق

گلدمن و نل‌باف سازندگان برند honesttea هستند كه يك ايده را به يك كسب و كار ۱۰۰ ميليون دلاري تبديل كردند. در اين نوشتار ۱۰ اصل را به شما معرفي مي‌كنيم كه از نظر آن‌ها براي ساختن كسب و كار ميلياردي و بسيار موفق ضروري هستند.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۷ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۴۸:۵۵ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

شخصيت ديجيتالي چرا ضرورت كسب و كار است

شخصيت ديجيتالي لازمه ي هر كسب و كار در عصر اينترنت است. در اين نوشتار به چيستي و ضرورت  شخصيت ديجيتالي كسب و كار  پرداخته مي شود. وقتي فردي شما را و كسب و كار آنلاين يا برخط شما  را جست‌وجو مي‌كند، چه شخصيت ديجيتالي را پيدا خواهدكرد؟
برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۶ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۵۷:۴۸ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

ايده هاي كارآفريني: ۵۰ ايده كسب و كار براي كارآفرينان خلاق

اگر خودتان را خلاق مي‌دانيد، پس يكي از ويژگي‌هاي ضروري كارآفرينان موفق را داريد. ولي مي‌توانيد از خلاقيت‌تان بيش از ساخت يك طرح كسب و كار و حل مشكلات خاص بهره بگيريد. شما مي‌توانيد يك كسب و كار واقعي بسازيد كه حول محور خلاقيت‌تان باشد. در ادامه مهمترين ايده هاي كارآفريني و ۵۰ ايده كسب و كار منحصر به‌فرد را براي كارآفرينان خلاق به شمامعرفي مي‌كنيم.


برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۵ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۶:۰۳:۰۷ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

بهترين افزونه هاي وردپرس

اين ابزار، محبوب‌ترين نرم‌افزار بهينه‌سازي نرخ تبديل سايت است. OptinMonster به شما اجازه مي‌دهد ترك‌كنندگان سايت‌تان را به ثبت‌نام‌كنندگان ايميلي تبديل كنيد. اگر مي‌خواهيد فهرست ايميل‌هاي‌تان را افزايش دهيد، پس حتما از اين پلاگين استفاده كنيد.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۲۰:۰۲ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

آيا ايده شما پولساز است؟

در اين مقاله قصد دارم با مطرح كردن ۱۰ سوال و پاسخ هاي دقيق شما به اين نتيجه برسيم كه آيا ايده شما پولساز است؟ يا خير.

موافق هستيد؟

شايد هر كسي ايده پولساز خوبي به ذهنش برسد اما ايده هاي پولساز عالي كه يكباره موفق مي شوند و بر سر زبان ها مي افتند، بسيار كمياب هستند و اغلب در ابتداي كار احمقانه به نظر مي رسند. بياييد روراست باشيم.

برچسب: ،
ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۰ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۸:۵۱:۱۵ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي