كسب و كار هاي اينترنتي خانگي كسب و كار هاي اينترنتي خانگي .

كسب و كار هاي اينترنتي خانگي

رتبه يك گوگل را كسب كنيد


در اين مقاله قصد دارم درباره چگونگي كسب رتبه يك گوگل صحبت كنم و مواردي كه به شما كمك مي كند تا سايتتان به رتبه اول گوگل بيايد را عنوان كنم و توضيحاتي را راجع به آن ها بهتون بگم.


چرا در گوگل رتبه نداريم؟

قبل از هر چيز بايد اين مورد را بررسي كنيد كه چرا اصلا رتبه اي در گوگل نداريد يا اينكه نسبت به رقباي خود در جايگاه بدتري قرار داريد.

براي اينكار ابتدا بايد سئوي محتواي سايت خود را بررسي كنيد. فاكتورهاي مهمي در سئوي محتوا مد نظر است كه اگر به آنها بخواهم اشاره كنم مواردي مثل طول محتوا،تعداد لينك هاي داخلي در محتوا، استفاده از تگ هاي H1,H2,H3 ، خوانايي محتوا، عنوان محتوا و موارد ديگر شامل آن مي شود.

در گام بعدي بايد رقباي خود را مورد بررسي قرار دهيد. بايد بفهميد رقبايتان از چه كلمات كليدي استفاده كرده اند، مقالات و محتواي سايت آن ها به چه صورتي است، تعداد بك لينك ها و كيفيت آن ها را بررسي كنيد، تعداد لينك هاي داخلي در محتواي سايت و مواردي كه جزء بررسي رقبا است را حتما مورد بررسي قرار دهيد.

نكته بعدي فعاليت شما در شبكه هاي اجتماعي است كه باز هم تاكييد مي كنم فعاليت و بازاريابي در شبكه هاي اجتماعي را فراموش نكنيد و سعي كنيد هميشه فعاليت در شبكه هاي اجتماعي شما ادامه دار باشد. فعاليت شما در شبكه هاي اجتماعي براي گوگل از اهميت بالايي برخوردار است.

از همه مهمتر بك لينك هاي سايت شماست كه بايد بررسي كنيد كه بك لينك هاي سايت شما تا چه حدي با كيفيت و با اعتبار است. بك لينك از سايت هاي با آتوريتي بالا و مرتبط با سايت شما به سئوي سايت شما كمك به سزايي مي كند.

نكته بعدي كه بايد بررسي كنيد مشكلات فني سايت است. سعي كنيد سايتتان در هر شرايطي به خوبي كار كند و براي بازديدكنندگان به راحتي قابل دسترس باشد. سرعت بارگذاري سايت و هميشه بالا بودن سايت نكته ي مهمي است در تاثير بالايي در سئوي سايت شما دارد.

پيشنهاد مي كنم مقاله فاكتورهاي مهم رتبه بندي وب سايت ها در گوگل را هم بخوانيد


چگونه رتبه يك گوگل را كسب كنيم؟

مواردي در كسب رتبه يك گوگل است كه من در ۵ عنوان آن ها را براي شما توضيح مي دهم.


۱٫نوشتن محتوا و سئوي آن

محتوا نوشتن صحيح و با كيفيت از موارد مهمي است كه حتما بايد رعايت كنيد. در نوشتن محتوا بايد به اين نكته توجه كنيد كه در عنوان آن حتما كلمه كليدي مورد نظر شما باشد. كلمات كليدي مورد نظر شما در پاراگراف اول و در طول محتوا به خوبي و به اندازه كافي تكرار شده باشد. استفاده از تگ هاي H1 و H2 به اندازه كافي بسيار مهم است. تعداد لينك هاي داخلي يعني همان لينك هايي كه به صفحات و مقالات ديگر سايت است بايد به اندازه كافي در هر محتوا و نوشته سايت خود رعايت شود.


۲٫انتخاب كلمه كليدي مناسب

در انتخاب كلمه كليدي مناسب براي سايت و كسب و كار خود بيشتر وقت بگذاريد. كلمات كليدي رقباي خود را به خوبي بررسي كنيد و سعي كنيد طول كلمات كليدي خود بيشتر يا كمتر از رقباي خود باشد. به اين صورت كه يك فرق كوچكي بين كلمات كليدي شما و رقبايتان باشد. به اندازه كافي از كلمات كليدي مورد نظر خود در محتوا و مقالات سايت خود استفاده كنيد. سعي كنيد حتما كلمه كليدي مورد نظر خود را در عنوان سايت به كار ببريد. در هر مقاله حداقل يك بار كلمه كليدي مورد نظر خود را به آدرس صفحه اول سايت خود لينك كنيد.


۳٫بك لينك با كيفيت

بسياري از دوستان فكر مي كنند محتواي اختصاصي و با كيفي حرف اول و آخر را در سئوي سايت مي زند. ولي بايد بگم كه واقعا اين طور نيست. شما هر چقدر هم كه محتواي با كيفيت داشته باشيد اگر بك لينك با كيفيت نداشته باشيد هيچ موفقيتي در سئو نداريد. بك لينك با كيفيت موجب بدست آوردن اعتبار بسيار زيادي از سمت گوگل براي شما مي شود. از ويژگي هاي بك لينك با كيفيت ميشه به مستقيم بودن آن، پيج آتوريتي و دامين آتوريتي بالاي آن، مرتبط بودن محتواي آن با سايت شما و موارد ديگر اشاره كرد.


۴٫بررسي رقباي خود

خيلي دوست داشتم اين مورد را اولين مورد بيان كنم ولي ديدم هيچ چيز مهمتر از محتواي سايت نيست. با بررسي رقباي خود مي توانيد كمك بزرگي به پيشرفت سئوي سايت خود كنيد. در بررسي رقبا بايد مواردي مثل: تعداد و كيفيت بك لينك ها، تعداد مقالات و عناوين، چگالي كلمات كليدي، تعداد لغات در هر مقاله،صفحه محصولات و تبليغ نويسي، ميزان استفاده از محتواي صوتي و تصويري ،سرعت بارگذاري سايت، ميزان بهينه بودن تصاوير سايت و مواردي از اين نوع را مورد بررسي قرار دهيد

مقالات سئو و بهينه سازي سايت را حتما بخوانيد


۵٫ آپديت صفحات سايت

يكي از كارهايي كه گوگل خيلي به آن اهميت مي دهد آپديت صفحات سايت است. شما هر چند وقت يك بار بهتر است به صفحات مقالات سايت خود مراجعه كنيد و آن ها را آپديت كنيد. به عنوان مثال مقاله اي نوشته ايد و در آن راه هاي افزايش بازديد سايت را مطرح كرديد. بهتر است به سراغ آن مقاله برويد و يك راه ديگري از افزايش ترافيك سايت را عنوان كنيد. مي توانيد در يك پاراگراف توضيح دهيد يا به صورت يك فايل صوتي.سخن آخر اين است كه براي كسب رتبه يك گوگل بايد مواردي كه گفتم را تا حدودي رعايت كنيد. براي موفقيت در كسب و كار اينترنتي خود داشتن رتبه خوب در گوگل الزامي است. با داشتن رتبه خوب در گوگل مي توانيد ترافيك بسيار بالايي را از گوگل براي سايت خود دريافت كنيد. سعي كنيد موارد گفته شده را حتما مورد بررسي قرار دهيد. اميدوارم اين مقاله مورد توجه شما قرار گرفته شده باشد.
        
برچسب: كسب و كار، اينترنت، تجارت الكترونيك،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۳ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۱۱:۰۸:۱۴ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :