كسب و كار هاي اينترنتي خانگي كسب و كار هاي اينترنتي خانگي .

كسب و كار هاي اينترنتي خانگي

صبر و از خود گذشتگي در كسب و كار اينترنتيمتاسفانه خيلي از افراد را كه صاحب كسب و كار اينترنتي هستند را ديده ام كه با نداشتن صبر و حوصله، كسب و كار خود را رها كرده اند و به سراغ كسب و كار ديگري رفته اند. شايد يكي از دلايل آن نداشتن تجربه باشد. البته دلايل زيادي وجود دارد كه شخصي كسب و كار اينترنتي خود را حتي بعد از چندين سال رها مي كند و به سراغ كسب و كار ديگري مي رود. حتي در بسياري از مواقع ديده ام كه خيلي از دوستان صبر نمي كنند تا ببينند از كارهايي كه انجام داده اند چه نتيجه اي حاصل مي شود. دقيقا خودم اثير اين بي صبري شده بودم. دو تا از كسب و كارهاي اينترنتيم رو فقط بعد از چند ماه رها كردم و به سراغ كار ديگري رفتم. حتي صبر نكردم ببينم كه قراره چه اتفاقي بيافته. البته متاسفانه كلا توي زندگيم خيلي صبرم كمه ولي الان خيلي وقته كه دارم روي صبر داشتن تمرين مي كنم.

پيشنهاد ويژه هميار وب : آموزش رايگان راه اندازي كسب و كار اينترنتي

به عنوان مثال در سئو و بهينه سازي سايت يكي از فاكتورهاي مهمش صبر است. بايد چندين ماه صبر كنيد تا ببينيد چه مي شود. يعني بعد از چندين ماه ممكن است تغييرات كارهايي كه انجام شده ايجاد شود. ممكن است ۶ ماه تا يك سال طول بكشد تا شما به نتيجه ايده آل خود برسيد. بعضي از دوستان هستند كه صبر نمي كنند ببينند چه مي شود و مثلا سريعا به سراغ لينك سازي خارجي بيشتر براي سايت خود مي روند تا بتوانند رتبه سايت خود را در گوگل بهتر كنند. همين كه به سرعت بك لينك براي سايت خود مي سازند ممكن است باعث پنالتي شدن سايتشان در گوگل شود و زحماتي كه قبلا هم براي سايت خود كشيده بودند را يك شبه به باد بدهند.

كوكاكولا

در تمام مراحل كسب و كار اينترنتي خود بايد صبر داشته باشيد. مثلا اگر در اينستاگرام مي خواهيد بازاريابي كنيد بايد با صبر و حوصله و به صورت كاملا طبيعي فعاليت خود را انجام دهيد تا بتوانيد به نتايج خوبي دست پيدا كنيد. متاسفانه خيلي از دوستان هستند كه به قول خودشان مي خواهند سريعا در اينستاگرام پيشرفت كنند و بتوانند كاربران و مشتريان زيادي رو براي سايت خود جذب كنند، اين افراد اولين كاري كه مي كنند سريعا به سراغ خريد فالوئر مي روند. افرادي كه به كسب و كار شما علاقه اي ندارند لزومي ندارد كه محتواي شما را دنبال كنند.


از خود گذشتگي در كسب و كار اينترنتي

از خود گذشتگي يكي ديگه از مواردي بود كه قصد دارم در اين مقاله درباره اش صحبت كنم. براي اينكه بتوانيد در كسب و كار اينترنتي خود موفق باشيد و روز به روز پيشرفت كنيد بايد تا يه حدي از خود گذشتگي داشته باشيد. به عنوان مثال سينما رفتن و معاشرت با دوستانتان را به كسب و كار اينترنتي خود ترجيح ندهيد. بارها شده است كه هنگام توليد محتوا براي هميار وب بوده ام و دوستانم به سراغم براي تفريح آمده اند و من هميشه به آن ها نـــه گفته ام. اگر مي خواهيد در كسب و كار خود به جايي برسيد بايد به خيلي چيزها نه بگوييد. مطمئن باشيد روزي مي رسد كه خيلي راحت مي توانيد به همه چيز آره بگيد. اون روز نزديك است به شرطي كه در ابتدا وقت خود را روي كسب و كار خود بگذاريد و بيشتر روي آن تمركز كنيد.

پيشنهاد مي كنم مقاله ۵ نكته مهم در راه اندازي كسب و كار اينترنتي را هم بخوانيد

يكي ديگه از مواردي كه بايد توجه كنيد اين است كه از خرج هاي الكي خود بزنيد. مثلا چرا داشتن گوشي ۳ ميليوني براي بعضي از دوستان واجب است؟ خيلي از دوستان رو مي شناسم كه پول هاي خود را خرج خوش گذروني هاي گذرا و موقت مي كنند. اگر مي خواهيد در كسب و كار اينترنتي خود موفق شويد بايد اين خوش گذروني هاي بي مورد را رها كنيد. من هم دوست دارم گوشي گران قيمت، ماشين و لباس هاي اورجينال بپوشم ولي الان وقتش نيست. فقط با كمي صبر و حوصله و از خود گذشتگي ميشه به همه ي اين ها بعد از يك مدتي رسيد.

به عنوان مثال اگر همان پولي كه مي خواهيد براي خريد گوشي يا هر چيز گران قيمت ديگري كنيد، صرف تبليغات براي سايت خود كنيد مي دانيد چه اتفاقي مي افتد؟ مطمئن باشيد اگر اصولي اين تبليغات را انجام دهيد به نتايج خوبي مي رسيد و ممكن است چندين برابر پولي كه صرف تبليغات كرده ايد را بدست آوريد. البته من نمي خوام بگم به اين سرعت ريسك كنيد و هر چي پول اضافه داريد را صرف تبليغات براي سايت خود كنيد. نه اصلا اين طور نيست و اين فقط يك مثال بود.


جمع بندي و مطلب پاياني

لپ مطلب اين است كه اگر واقعا مي خواهيد در كسب و كار اينترنتي خود به ميليون ها تومان سود خالص و حلال دست پيدا كنيد بايد صبر و از خود گذشتگي در كسب و كار اينترنتي خود داشته باشيد. تاكييد مي كنم دوستان بايد و بايد صبر و از خود گذشتگي داشته باشيد. به تك تك پاراگراف هايي كه در اين مقاله خوانديد توجه كنيد و سر سري ازش نگذريد. اميدوارم از اين مقاله استفاده كافي را برده باشيد. در آخر مي خواهم بگويم اگر اين بنده حقير جاويد گرشاسبي رو قبول داريد در كسب و كار اينترنتي خود صبر داشته باشيد. خيلي خيلي قضيه مهمي است كه اين همه روش تاكييد كردم. آرزوي هميشگي من موفقيت در كسب و كارتان است. موفق باشيد.
   
برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۲۷ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۱:۲۲:۵۳ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :