كسب و كار هاي اينترنتي خانگي كسب و كار هاي اينترنتي خانگي .

كسب و كار هاي اينترنتي خانگي

اگر هزينه توليد محتوا يا تيم توليد محتواي سايت نداشته باشيم در بازاريابي محتواي سايت موفق مي شويم؟
    خواندن اين مقاله پيشنهاد مي شود: بازاريابي محتوا , مزاياي بازاريابي محتوا و توليد محتوا

تيم توليد محتواي سايت-هزينه توليد محتوا-بازاريابي محتواي سايت
تيم توليد محتواي سايت-هزينه توليد محتوا-بازاريابي محتواي سايت
هزينه توليد محتوا به چه عواملي بستگي دارد

عوامل بسياري هستند كه مشخص مي‌كنند بعنوان يك صاحب كسب‌وكار اينترنتي  چه بودجه‌اي را مي‌بايست صرف بازاريابي محتوايي سايت خود كنيد.بصورت موردي عوامل تاثير گذار در هزينه توليد محتوا را ذكر مي كينم:
استراتژي بازاريابي محتواي سايت  و نوع محتوا

با توجه به اينكه هر كسب و كار اينترنتي استراتژي بازاريابي محتواي خاص خود را دارد و بازاريابي محتواي سايت در كنار ساير روش هاي بازاريابي اينترنتي در جهت ارتقا كسب و كار فعاليت مي كند لذا نمي توان در اين مورد يك قيمت ثابت براي يك پكيج خاص محتوايي در نظر گرفت.

براي مثال فرض كنيد ما دو تا سايت داريم يكي در زمينه فروش محصولات لاغري فعاليت مي كنيد و يكي ديگر يك فروشگاه آنلاين است .با توجه به اينكه محتواي توليد شده براي هر كدام از سايت ها متفاوت است لذا استراتژي بازاريابي محتواي سايت بر روي هزينه توليد محتوا تاثير دارد.
هزينه توليد محتوا-بازاريابي محتواي سايت
هزينه توليد محتوا-بازاريابي محتواي سايت

سايت اول كه مربوط به فروش محصولات لاغري است ممكن است بتواند با 7 تا 10 مقاله وبلاگي هدفمند در ماه بازديد خوبي را از شبكه هاي اجتماعي به دست آورد اما قطعا يك سايت فروشگاهي هم به محتواي زيادي نياز دارد و هم به يك برنامه بلند مدت با توجه به استراتژي هايي كه قرار است براي بازاريابي محتواي سايت انجام دهد.

همچنين استراتژي بازاريابي محتوايي مي‌تواند در نوع محتواي مورد نياز نيز موثر باشد. ممكن است شما استراتژي بازاريابي خود را مبتني بر ويديو و يا موشن گرافيك طراحي كنيد و نه محتواي متني. در چنين شرايطي هزينه توليد محتوا متفاوت خواهد بود و نمي‌توان نسخه يكباره‌اي براي آن پيچيد.
شركت توليد كننده محتوا  در هزينه توليد محتوا موثر است

اينكه چه كسي براي شما توليد محتوا مي‌كنديا اصطلاحا تيم توليد محتواي سايت چه كساني هستند اغلب تاثير مستقيمي در ساختار هزينه‌هايتان دارد. آژانس‌هاي تبليغاتي هزينه‌هاي روزمره اداري بسياري دارند و سعي خواهند كرد به نحوي با هزينه‌هايي كه از خدمات ارزش افزوده‌شان از شما دريافت مي‌كنند آن‌ها را جبران كنند.
تاثير حجم و ميزان محتوا در هزينه توليد محتوا

خواه ناخواه حجم محتوا در قيمت گذاري آن موثر است. يك پست وبلاگي استاندارد كه مورد علاقه موتورهاي جستجو نيز باشد حدود ۱۰۰۰ واژه است چون اين پست قرار است در بازاريابي محتواي سايت  استفاده شود. در برخي مواقع شما نياز خواهيد داشت تا براي كيوردهاي خاص مطالبي با محتواي چند هزار واژه درخواست كنيد. گاهي نيز مجبور هستيد مطالبي كوتاه و سريع منتشر كنيد.
تاثير كيفيت محتواي توليد شده در هزينه توليد محتوا

شايد سايت شما در ابتداي راه تنها نياز به درج مقالات بازنويسي شده از سايت هاي ديگر داشته باشد. هم چنين ممكن است در توليد تيزر براي كاهش هزينه ها از موارد آماده استفاده كنيد.

درست است كه در خدمات مجازي از جمله توليد محتوا ، طراحي بنر و توليد تيزر به طور مستقيم آگاهي نداشته باشيد. اما قطعا براي هر تخصصي زمان و انرژي صرف شده تا به نقطه تكامل برسد و متخصصين هر حوزه اي هزينه هاي خود را دريافت خواهند كرد.
هزينه توليد محتوا-بازاريابي محتواي سايت
هزينه توليد محتوا-بازاريابي محتواي سايت

با توجه به اينكه بازاريابي محتواي سايت يا كسب و كار اينترنتي يك برنامه طولاني مدت است پس نياز است از همان ابتدا استراتژي خودتان براي توليد محتواي با كيفيت را مشخص كنيد تا  توليد محتوا در كنار ساير روش هاي بازاريابي اينترنتي موثر واقع شود.به زودي مقالاتي در مورد استراتژي توليد محتوا در سايت منتشر خواهد شد…

با توجه به اينكه شما تيم توليد محتواي سايت نداريد پس خودتان به عنوان تيم توليد محتواي سايت در ابتدا وارد عمل شويد حتما لازم نيست در ابتدا هزينه هاي زيادي را براي توليد محتوا در نظر بگيريد زيرا هنوز نتايج كار را بررسي نكرده ايد و نمي دانيد در كدام زمينه ها نتايج بهتري گرفته ايد .

پس از اينكه نتايج را بررسي كرديد و نقطه قوت محتوا برايتان مشخص شد مي توانيد نسبت به تشكيل تيم توليد محتواي سايت نيز اقدام كنيد اما براي اينكه به اين حد برسيد لازم است در امدي از سايتتان داشته باشيد و بخشي از ان را صرف تيم توليد محتوا كنيد .

خوب حالا كه با هزينه توليد محتوا جهت استفاده در بازاريابي محتواي سايت آشنا شديد در ادامه نكات و راهكارهايي ذكر مي شود كه مي توانيد بدون استفاده از تيم توليد محتواي سايت و بدون هزينه خودتان در توليد محتوا و بازاريابي محتوا ي سايت در كنار ساير روش هاي بازاريابي آنلاين موفق شويد  .
استراتژي هاي توليد محتوا براي موفقيت در بازاريابي محتواي سايت
شناسايي محتواي تاثير گذار براي مخاطبان

باتوجه به نوع حوزه ي كاري سعي كنيد تاثير گذارترين نوع محتوا  براي مخاطبان مربوط به حوزه ي كاريتان را شناساي كنيد. ارائه انواع مختلف محتوا مي تواند ترافيك خوبي را به سايتتان هدايت كند همچنين شما به جاي يك نوع محتوا چندين نوع محتوا داريد.
بازاريابي محتواي سايت
بازاريابي محتواي سايت

براي مثال مي توانيد چندتا از مقاله هاي سايتتان را تركيب كنيد و يك كتاب پي داف درست كنيد و همين كتاب پي دي اف را در سايت هاي اشتراك كتاب با مخاطبانتان به اشتراك بگذاريد همچنين همه ي افراد از يك نوع محتوا براي رفع نياز هاي خود استفاده نمي كنند پس بهتر است از فرمت هاي مختلف  توليد محتوا استفاده كنيد مثل مقالات متني ,فايل هاي صوتي يا پادكست,فايل هاي ويديويي,تصاوير اسلايد …همه اين ها به برنامه هاي بازاريابي اينترنتي كمك مي كند.
توليد محتواي با كيفيت  بدون تيم توليد محتواي سايت

توجه داشته باشيد كه اين تصور اشتباه است كه هر چقدر مطالب سايت بيشتر شود آن سايت موفقتر است اصلا چنين نيست ,شما بايد محتواي كم ولي درست و با كيفيت براي مخاطبانتان قرار دهيد .

خودتان را جاي مخاطب قرار دهيد اگر فقط يك بار از محتواي يك سايت خوشتان نيايد به دليل بي كيفيت بودن آن شايد اين طرز تفكر در شما ايجاد شود كه تمام محتواي سايت بي كيفيت و به دردنخور است.اين موضوع براي كاربران سايت شما و كساني كه به دنبال خدمات و محصولات كسب و كارتان هستن نيز صادق است پس كيفيت را فداي كميت نكنيد.
بهره وري را در توليد محتواي سايت  افزايش دهيد

يكي از بهترين كارها براي افزايش بهره بري اين است كه قبل از توليد محتواي خود قبل از آن حتما مطالعات كاملي در رابطه با آن موضوع داشته باشيد. سپس ايده هايي كه براي توليد محتوا در آن موضوع به ذهنتان مي رسد را يادداشت كنيد. بعد از اين كار با داشتن يك زمانبندي خوب مي توانيد از ايده هاي خود را براي توليد محتواي مورد نظر خود استفاده كنيد.
ايده يابي توليد محتوا در بازريابي محتواي سايت

قبل از اجراي هر استراتژي اي براي بازاريابي محتوا لازم است محتوا توليد كنيد . اما براي توليد محتوا نياز داريد ايده هايي داشته باشيد .براي پيدا كردن ايده و يا كلمات كليدي مهم در توليد محتوا ابزارهاي پولي و حرفه اي زيادي مانند ahrefs در سطح وب وجود دارند .
چگونه براي بازريابي محتواي سايت ايده يابي كنيم؟

    دنبال بازخورد باشيد
    نياز مخاطبانتان را بشناسيد
    رقباي خودتان را دنبال كنيد
    به پادكست ها گوش دهيد
    پژوهش تان را رقابتي كنيد
    از طوفان فكري استفاده كنيد
    روي كلمات كليد پر ترافيك كار كنيد
    سوال مخاطبانتان را به ايده تبديل كنيد(خيلي مهم)

 
برچسب: كسب و كار، اينترنت، تجارت الكترونيك، محتوا، هزينه،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۳۰ آذر ۱۳۹۷ساعت: ۰۳:۵۰:۴۶ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :