كسب و كار هاي اينترنتي خانگي كسب و كار هاي اينترنتي خانگي .

كسب و كار هاي اينترنتي خانگي

بهترين افزونه هاي وردپرس

بسياري از مالكان كسب و كارها كه از سيستم مديريت محتواي وردپرس استفاده مي‌كنند به دنبال افزونه ها يا پلاگين هايي براي سايت خود هستند. در اختيار داشتن مجموعه صحيحي از ابزارها مي‌تواند به پيشرفت كسب و كار شما كمك كند. سايت بازده در اين مقاله قصد دارد بهترين افزونه هاي وردپرس كه ۶۶ برترين پلاگين وردپرس در ۲۰۱۸ براي كسب و كارها هستند را به شما معرفي كند. با ما همراه باشيد.


افزونه وردپرس ۱: OptinMonster

افزونه وردپرس, optinmonster

ا

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
بهترين افزونه هاي وردپرس ۲: WPForms

افزونه وردپرس, wpformsimage

شما مي‌بايست به‌عنوان مالك كسب و كار امكان برقراري تماس با خودتان را براي مشتريان‌تان فراهم كنيد و اين كار را در اولويت قرار دهيد. كار كردن با اين افزونه وردپرس براي مبتديان بسيار ساده است. اين فرم تماس‌ساز آنلاين به شما اجازه مي‌دهد به سادگي فرم تماس، فرم ثبت ايميل، فرم سفارش، فرم پرداخت، و ديگر انواع فرم‌هاي آنلاين را تنها با چند كليك بسازيد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
برترين پلاگين وردپرس ۳: MonsterInsights

افزونه وردپرس, monsterinsights

اين پلاگين بهترين افزونه‌ي گوگل آناليتيكز براي وردپرس است. اين افزونه امكان پيوند دادن وب‌سايت‌تان را با گوگل آناليتيكز فراهم مي‌كند. با استفاده از اين افزونه مي‌توانيد اطلاعات بيشتري درباره‌ي بازديدكنندگان سايت‌تان به دست آوريد، مثلا مي‌توانيد نحوه‌ي ورودشان به سايت را ببينيد و فعاليت‌شان را در سايت بررسي كنيد. پلاگين MonsterInsights يك نسخه‌ي رايگان دارد. ولي اگر مي‌خواهيد از خدمات پيشرفته‌ي آن استفاده كنيد، مي‌بايست نسخه‌ي حرفه‌اي آن را خريداري كنيد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
بهترين افزونه هاي وردپرس ۴: Constant Contact

افزونه وردپرس, constant-contact

اين پلاگين يكي از بهترين ارائه دهندگان خدمات بازاريابي ايميلي است. اين افزونه به شما اجازه مي‌دهد يك فهرست ايميل بسازيد و براي ثبت‌نام كنندگان، ايميل ارسال كنيد.

استفاده از اين افزونه براي مبتديان بسيار آسان است، نصب و راه‌اندازي آن نيز ساده و آسان است. اين افزونه با ابزارهاي دروني براي افزودن فرم ثبت نام ارائه مي‌شود. همچنين با نرم‌افزارهاي ايجاد كننده‌ي سرنخ فروش مانند OptinMonster‌ به خوبي سازگار است.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
برترين پلاگين وردپرس ۵: Sucuri

افزونه وردپرس, sucuri

امنيت براي مالكان كسب و كارهاي آنلاين از اهميت بالايي برخوردار است. فايروال اپليكيشن تحت وب Sucuri شايد يكي از بهترين محافظ‌ها براي سايت‌تان باشد، زيرا از سايت شما در برابر حمله منع سرويس توزيع شده (DDoS)، تهديدات بدافزارها، حملات تزريق اسكريپت از طريق وب‌گاه (XSS)، حمله‌ي جستجوي فراگير، و هر نوع حمله‌ي ديگر محافظت مي‌كند.

اگر روي سايت‌تان فايروال نداريد، همين امروز يك فايروال اضافه كنيد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
بهترين افزونه هاي وردپرس ۶: BackupBuddy

افزونه وردپرس, backupbuddy

وقتي پاي امنيت به ميان مي‌آيد، هيچ امنيتي بهتر از يك سيستم پشتيباني مطمئن و قابل اطمينان نيست.

شما به‌عنوان مالك يك كسب و كار، نمي‌توانيد از دست دادن داده‌هاي كسب و كار و مشتريان‌تان را به‌خاطر يك ايراد سخت افزاري يا حمله به سرور ميزبان‌تان تاب بياوريد. نخستين چيزي كه بايد بر سايت‌هاي وردپرس‌تان نصب كنيد يك پلاگين بك‌آپ‌گيري است. استفاده از افزونه‌ي BackupBuddy ساده‌ترين راه براي بك‌آپ‌گيري و بازيابي سايت وردپرس‌تان تنها با چند كليك است.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
برترين پلاگين وردپرس ۷: Yoast SEO

افزونه وردپرس, yoast seo

اين افزونه كه پيشتر با نام سئوي وردپرس توسط Yoast شناخته مي‌شد يكي از محبوب‌ترين پلاگين‌هاي وردپرس است. اين افزونه به شما اجازه مي‌دهد سايت وردپرس‌تان را براي موتورهاي جستجو بهينه كنيد.

اين افزونه نه تنها امكان افزودن متا تگ را براي تان فراهم مي‌كند، بلكه سايت‌تان را نيز به‌طور كلي بهينه مي‌كند.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
بهترين افزونه هاي وردپرس ۸: W3 Total Cache

افزونه وردپرس, w3totalcache

سرعت يكي از مهمترين فاكتورهاي سئو است. سايت‌هايي كه سرعت بالاتري دارند رتبه‌ي بهتري در گوگل كسب مي‌كنند، به اين معني كه بازديدكنندگان بيشتري به وب‌سايت كسب و كاري شما مي‌آيند و نرخ تبديل بيشتر خواهد شد.

اين افزونه وردپرس با ارائه‌ي فايل‌هاي فشرده‌سازي شده و كش در سيسستم بازديدكنندگان، به بالارفتن سرعت لود سايت كمك مي‌كند.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
برترين پلاگين وردپرس ۹: MaxCDN

افزونه وردپرس, maxcdn

تصاوير و ديگر محتواي استاتيك يك وب‌سايت، بيشترين زمان لود را دارند. اگر مي‌خواهيد سرعت سايت‌تان را بيش از پيش كنيد، پس لازم است از CDN براي انتقال فايل‌هاي استاتيك‌تان استفاده كنيد. افزونه وردپرس MaxCDN قابل اعتمادترين سرويس شبكه تحويل محتوا (CDN) است و به سادگي با وردپرس ادغام مي‌شود.
پلاگين وردپرس ۱۰: Envira Gallery

افزونه وردپرس, enviragallery

با وجود اين‌كه بدون نياز به افزونه مي‌توانيد در وردپرس گالري تصاوير بسازيد، ولي اين گالري‌ها كاملا معمولي هستند. افزونه‌ي Envira Gallery امكان ساخت گالري‌هاي بسيار زيبا را در وردپرس براي‌تان فراهم مي‌كند.

شما مي‌توانيد گالري‌هاي چندگانه ايجادكنيد، آن‌ها را به هر قسمتي از سايت‌تان اضافه كنيد، آلبوم بسازيد، تصاوير را به صورت lightbox نمايش دهيد، و بسياري ويژگي‌هاي ديگر.

نكته: lightbox به معناي اين است كه وقتي بر روي تصوير كليك مي‌كنيد آن عكس بزرگنمايي شده و به صورت پاپ آپ باز مي‌شود (م.)

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
برترين پلاگين وردپرس ۱۱: MemberPress

افزونه وردپرس, memberpress

اين افزونه امكان ساخت جامعه‌ي آنلاين را در سايت وردپرسي‌تان فراهم مي‌كند. اين افزونه بهترين پلاگين عضوگيري وردپرس است. شما با استفاده از اين افزونه مي‌توانيد گزينه‌هاي عضويت به سايت وردپرسي‌تان اضافه كنيد.

شما مي‌توانيد عضويت ايجاد كنيد و دسترسي به محتواي سايت‌تان را بر اساس طرح‌هاي عضويت محدود كنيد. اين افزونه با انواع روش‌هاي پرداخت سازگار است و ارتباط خوبي با فروشگاه‌هاي آنلاين استفاده كننده از ووكامرس برقرار مي‌كند.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
بهترين افزونه هاي وردپرس ۱۲: EA Share Count

افزونه وردپرس, easharecount

اين پلاگين بهترين افزونه وردپرس براي شبكه‌هاي اجتماعي است. اين افزونه به راحتي دكمه‌هاي اشتراك‌گذاري در شبكه‌هاي اجتماعي را به سايت‌تان اضافه مي‌كند و برخلاف ديگر افزونه‌هاي اشتراك‌گذاري، سرعت بسيار بالايي دارد.

اين افزونه با ميزباني GitHub ارائه مي‌شود براي استفاده از اين افزونه ابتدا در اين سايت ثبت نام كنيد و سپس از اين لينك افزونه را دانلود كنيد.
برترين پلاگين وردپرس ۱۳: LearnDash

افزونه وردپرس, LearnDash

اين افزونه بهترين پلاگين سيستم مديريت يادگيري (LMS) براي ايجاد و فروش دوره‌هاي آنلاين در سايت‌هاي وردپرس است. شما با سيستم كشيدن و رها كردن مي‌توانيد دوره‌ها را ايجاد كنيد. به اين ترتيب مي‌توانيد درس‌ها، امتحان‌ها، تكاليف و … را به سرعت اضافه كنيد و دوره‌ي مورد نظرتان را ايجاد كنيد.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
پلاگين وردپرس ۱۴: Quick and Easy FAQs

افزونه وردپرس, faqsectionwp

در زمان راه‌اندازي يك محصول جديد يا يك وب‌سايت جديد، ممكن است لازم باشد بخش پرسش‌هاي رايج (FAQ) را به وردپرس اضافه كنيد. شما مي‌توانيد يك صفحه‌ي جديد را به اين بخش اختصاص دهيد، در اكثر موارد با رشد محصول و مشتريان‌تان اين بخش رشد مي‌كند.

با افزودن بخش پرسش‌هاي رايج، مي‌توانيد به ميزان چشمگيري نرخ تبديل سايت‌تان را افزايش دهيد.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: لينك دانلود
بهترين افزونه هاي وردپرس ۱۵: Insert Headers and Footers

افزونه وردپرس, insertheaderfooter بهترين افزونه هاي وردپرس

زماني‌كه سايت وردپرسي‌تان را مديريت مي‌كنيد شايد لازم باشد كد اسنيپت‌هايي را در هدر يا فوتر سايت وردپرسي‌تان اضافه كنيد. يعني ممكن است بخواهيد فايل‌هاي قالب سايت‌تان را ويرايش كنيد كه ممكن است با مشكل مواجه شود و باعث خراب شدن تم وردپرس‌تان شود. افزونه‌ي Insert Headers and Footers اين امكان را براي‌تان فراهم مي‌كند تا به سادگي كد اسنيپت‌ها را بدون ويرايش فايل‌هاي قالب وردپرس‌تان، به سايت اضافه كنيد.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود اين افزونه
پلاگين وردپرس ۱۶: CSS Hero

افزونه وردپرس, csshero

تم‌هاي وردپرس براي نمود بصري وب‌سايت‌تان متكي به CSS است. اگر مي‌خواهيد قالب وب‌سايت‌تان را سفارشي ‌سازي كنيد، پس بايد CSS ياد بگيريد. يادگيري CSS براي مالك كسب و كار، كار زمان‌بري است.

اين افزونه به شما اجازه مي‌دهد بدون نوشتن يك خط كد، تم وردپرس‌تان را شخصي‌سازي كنيد.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود CSS Hero
افزونه وردپرس ۱۷: Beaver Builder

افزونه وردپرس, beaverbuilder

شما به‌عنوان مالك كسب و كار به اين نتيجه مي‌رسيد كه جايگذاري متفاوت اجزاء صفحه مي‌تواند به نرخ تبديل و فروش بالاتري بيانجامد. ولي چگونه مي‌توان بدون نياز به يادگيري كدها، اين صفحات را تغيير داد.

افزونه وردپرس Beaver Builder يك ابزار صفحه‌ساز با روش كشيدن و رها كردن است. اين افزونه امكان جابجايي و ساخت تركيب‌بندي دلخواه‌تان را فراهم مي‌كند.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Beaver Builder
برترين پلاگين وردپرس ۱۸: Google Apps for Work

افزونه وردپرس, gapps

اين برنامه، مجموعه‌اي از اپليكيشن‌هاي وب است، مانند ايميل، اسناد و صفحات گسترده. اين مجموعه اپليكيشن‌هاي اداري كه توسط گوگل ايجاد شده است، ارزان‌تر هستند، استفاده از آن‌ها ساده است، و بي‌دردسر هستند. از همه مهم‌تر اين‌كه امكان استفاده از نام دامنه‌ي كسب و كاري‌ان را براي ايميل ممكن مي‌سازد.
بهترين افزونه هاي وردپرس ۱۹:  Freshbooks

افزونه وردپرس, freshbooks-create-invoice

Freshbooks يك نرم‌افزار حسابداري مبتني بر فضاي ابري است كه براي حرفه‌اي‌ها، فريلنسرها، و آژانس‌ها مناسب است. شما با استفاده از اين نرم‌افزار مي‌توانيد به راحتي براي مشتريان‌تان صورتحساب صادر كنيد، پرداختي‌هاي‌شان را دريافت كنيد، و حساب‌هاي مالي‌تان را مديريت كنيد.
۲۰. SEMRush

افزونه وردپرس, semrush

شما به‌عنوان يك مالك كسب و كار، براي بررسي فعاليت رقباي‌تان به داده و اطلاعات نياز داريد. اين پلاگين وردپرس امكان جستجوي كليدواژه‌هايي را به شما مي‌دهد كه رقباي‌تان با آن‌ها رتبه به‌دست آورده‌اند. شما مي‌توانيد كليدواژه‌هاي پولي آن‌ها و همچنين ترافيك ارگانيك‌شان را ببينيد. به اين ترتيب شما مي‌توانيد محتوا و استراتژي بازاريابي‌تان را بهينه كنيد.
افزونه وردپرس ۲۱: All in One Schema.org Rich Snippets

افزونه وردپرس, aiorichsnippets

ريچ اسنيپت يك نشانه‌ي ويژه است كه مي‌توانيد به محتوا اضافه كنيد و توضيح دقيق‌تري از محتوا را براي موتورهاي جستجو فراهم كنيد. اين اطلاعات توسط موتورهاي جستجو استفاده مي‌شود تا محتواي‌تان را به شكل متفاوتي نمايش دهند. به‌عنوان مثال، رتبه‌بندي ستاره‌اي در ذيل فهرست محصولات، يا نمايش دادن نقشه در زمان جستجو براي كسب و كار شما، و غيره.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه  All in One Schema.org Rich Snippets
بهترين افزونه هاي وردپرس ۲۲: BirchPress

افزونه وردپرس, birchpress

اگر كاربران سايت‌تان به رزرو و پرداخت وجه براي مراجعه‌ي حضوري و دريافت خدمات پيشنهادي‌تان نياز دارند، مي‌توانيد از اين افزونه استفاده كنيد. شما مي‌توانيد با استفاده از اين پلاگين وردپرس، يك سيستم كامل رزرو آنلاين براي سايت وردپرس‌تان ايجاد كنيد.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: براي دانلود BirchPress
۲۳. OutreachPlus

افزونه وردپرس, outreachplus

OutreachPlus بهترين نرم‌افزار ارسال ايميل موجود در بازار است. اين نرم‌افزار به شما اجازه مي‌دهد ايميل‌هاي‌تان را از يك داشبورد به شكلي حرفه‌اي مديريت كنيد.

شما مي‌توانيد پيگيري‌هاي كاري، ايميل‌هاي شخصي، پاسخ‌هاي وسوسه‌انگيز، و غيره را از اين طريق انجام دهيد. استفاده از آن بسيار آسان است و مي‌توانيد چندين حساب ايميل را در يك صندوق ورودي داشته باشيد.

براي استفاده از اين نرم‌افزار بايد در سايت outreachplus ثبت نام كنيد.
بهترين افزونه هاي وردپرس ۲۴: Slack

افزونه وردپرس, Slack بهترين افزونه هاي وردپرس

اين پلاگين، يك ابزار مديريت، بهره‌وري و ارتباط است. ما از اين ابزار براي برقراري ارتباط با اعضاي تيم‌مان در مناطق زماني و موقعيت‌هاي مكاني مختلف استفاده مي‌كنيم. Slack‌ از ايميل راحت‌تر است، و با صدها ابزار آنلاين كه ممكن است بخواهيد از آن‌ها استفاده كنيد سازگار است.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Slack
۲۵. All in One WP Security & Firewall

بهترين افزونه هاي وردپرس, All In One WP Security & Firewall

اين يكي از برترين افزونه‌هاي وردپرس است كه هدف و كاركردي امنيتي دارد. اين افزونه به شما كمك مي‌كند سايت‌تان را در برابر هر نوع حمله‌ي خارجي يا آسيب‌پذيري داخلي ايمن كنيد. ويژگي‌هاي اصلي اين افزونه عبارتند از:

– سرعت سايت‌تان را كاهش نمي‌دهد و ۱۰۰٪ رايگان است.
– در فرايند ورود به سايت (لاگ‌اين) در برابر حملات بسيار شديد حفاظت لازم را از شما فراهم مي‌آورد
– در فرايند ثبت‌نام با بلاك (مسدود) كردن آي‌دي‌ها / آي‌پي‌هاي ايميل مهاجمان حفاظت و امنيت لازم را تامين مي‌كند
– حفاظت از طريق ديوار آتش (Firewall)
– مديريت اجازه‌ي دسترسي به فايل‌ها
– تهيه‌ي نسخه‌ي پشتيبان از پايگاه داده‌ها و امنيت.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه All in One WP Security & Firewall
بهترين افزونه هاي وردپرس ۲۶: Wordfence Security

بهترين افزونه هاي وردپرس, Wordfence Security

اين يكي از محبوب‌ترين افزونه‌هاي وردپرس براي تامين امنيت يك سايت مبتني بر وردپرس است. اين افزونه به صورت يك افزونه‌ي رايگان با ويژگي‌هاي محدود و به صورت نسخه‌ي اصلي با ويژگي‌هاي پيشرفته موجود و در دسترس است. ويژگي‌هاي اصلي Wordfecne security شبيه ويژگي‌هاي All in One WP security است.

شما مي‌توانيد با كليك لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Wordfence Security
۲۷. Bulletproof security

بهترين افزونه هاي وردپرس, Bulletproof security

Bulletproof security يك پيشنهاد فوق‌العاده از سوي انجمن وردپرس براي تامين امنيت سايت‌هاي مبتني بر وردپرس است. با بيش از ۹۰.۰۰۰ مورد نصب و امتياز ۴.۵ از ۵ اين افزونه يك ابزار شديدا محبوب است اما نه به اندازه‌ي دو مورد مذكور قبلي.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل، اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Bulletproof security
۲۸. All in One SEO pack

بهترين افزونه هاي وردپرس, All in One SEO pack

بعد از  Yoast SEO دومين بهترين افزونه‌ي وردپرس براي سئو اين افزونه است. با بيش از ۳ ميليون بار نصب و امتياز ۴.۵ از ۵ اين افزونه نيز كاملا محبوب است. نسبت به همتايانش كه چندين صفحه تنظيمات دارند اين افزونه تمام تنظيمات را در يك تك صفحه جاي داده است. همچنين به صورت يك افزونه‌ي رايگان و همين‌طور يك نسخه‌ي اصلي با ويژگي‌هاي بيشتر در دسترس است. اگر در سطح مبتدي هستيد نيازي به انجام تنظيمات خاصي نداريد. اما كابران پيشرفته مي‌توانند بنا به سليقه و ترجيح خود تنظيمات را تغيير دهند.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه All in One SEO pack
۲۹. Gravity Forms

بهترين افزونه هاي وردپرس, Gravity Forms

اين افزونه فقط به صورت افزونه‌ي اصلي (پريميوم) از سايت رسمي گراويتي فرمز (https://www.gravityforms.com) قابل دسترسي است.  ما آن را در اين فهرست گنجانده‌ايم چون، Gravity forms تعداد زيادي add-on براي قالب‌هايش پيشنهاد مي‌دهد كه مي‌توانند توسط سايت Gravity Forms مورد استفاده قرار بگيرند.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Gravity Forms
بهترين افزونه هاي وردپرس ۳۰: Formidable Forms

بهترين افزونه هاي وردپرس, Formidable Forms

Formidable يك افزونه‌ي قالب سازي بسيار موثر است و تمام گزينه‌هاي اوليه و پيشرفته را در خود دارد. اين افزونه به صورت رايگان و همين طور در قالب نسخه‌ي اصلي (پريميوم) در دسترس است. نسخه‌ي رايگان آن كاركردهايي ابتدايي دارد مانند مديريت اعلان‌هاي ايميل، مديريت پيام موفق، و تنظيمات عمومي. نسخه‌ي اصلي (پريميوم) كاركردهايي مانند زمينه‌هاي مشروط، طرح‌هاي زمينه‌ي سفارشي، قالب‌هاي پيش‌ساخته و غيره دارد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Formidable Forms
۳۱. Contact Form 7

بهترين افزونه هاي وردپرس, Contact Form 7

اين افزونه يك مورد ساده و آسان از افزونه‌هاي قالب ساز با ظرفيت‌هاي محدود است. هرچند كاملا محبوب است، اما محبوبيتش بيشتر به خاطر آن است كه از قبل اكثر تم‌هاي رايگان يا اصلي (پريميوم) در آن تعبيه شده‌اند.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Contact Form 7
۳۲. Ninja Forms

بهترين افزونه هاي وردپرس, Ninja Forms

مي‌توانيد هر نوع قالبي را با Ninja Forms ايجاد كنيد، چه فرم ثبت‌نام باشد، فرم اشتراك، يا فرم درخواست و غيره. كار با آن بسيار آسان است و تعداد زيادي از گزينه‌ها را در اختيار ما مي‌گذارد؛ حتي در نسخه‌ي رايگان.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Ninja Forms
۳۳.  WP Super Cache

بهترين افزونه هاي وردپرس, WP Super Cache

اين افزونه توسط Automattic ساخته شده است، كه شركت همكار وردپرس محسوب مي‌شود. اين پلاگين با ايجاد صفحات html استاتيك از محتواي ديناميك بلاگ كار مي‌كند، سپس هر زماني درخواستي صورت بگيرد آن صفحه (محتوا) را ارائه مي‌كند. به اين ترتيب زمان پردازش php را در زمان درخواست از منبع كاهش مي‌دهد.با بيش از يك ميليون نصب و امتياز ۴.۵ از ۵ يك افزونه‌ي كاملا محبوب نيز به شمار مي‌رود.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه WP Super Cache
۳۴. Page Builder by Site Origin

بهترين افزونه هاي وردپرس, Page Builder by Site Origin

با بيش از ۱ ميليون نصب و امتياز ۵ از ۵ محبوب‌ترين افزونه‌ي وردپرس براي صفحه سازي است. استفاده از اين افزونه فوق‌العاده راحت است و به هيچ تخصص فني براي استفاده نياز ندارد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Page Builder by Site Origin
۳۵.  Elementor

بهترين افزونه هاي وردپرس, Elementor

اين افزونه نيز با بيش از ۳۰۰.۰۰۰ نصب و امتياز ۵ از ۵ يك افزونه‌ي بسيار محبوب به شمار مي‌رود، كاربران دوست دارند از آن استفاده كنند چون المان‌هاي طراحي بسيار پيشرفته‌اي ارائه مي‌دهد و شما مي‌توانيد هر طرح صفحه‌ي مدرني را به آساني با آن درست كنيد. همچنين اين افزونه تعدادي قالب رايگان نيز جهت استفاده ارائه مي‌دهد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Elementor
بهترين افزونه هاي وردپرس ۳۶: Visual Composer

بهترين افزونه هاي وردپرس, Visual Composer

اين افزونه در فهرست وردپرس وجود ندارد كه بتوان آن را به صورت رايگان نصب كرد اما در اكثر تم‌هاي اصلي (پريميوم) از قبل تعبيه شده است. اين افزونه تعداد زيادي المان‌هاي طراحي اصلي به خصوص براي سايت‌هاي تجارت الكترونيك دارد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Visual Composer
۳۷.  WP Smush Pro

WP-Smush بهترين افزونه هاي وردپرس

مشكل اصلي سايت مبتني بر وردپرس سرعت لود شدن آن است.  سرعت لود شدن يك سايت بيشتر از همه تحت تاثير اندازه‌ي تصاوير است. وقتي تصاوير بيشتري به سايت اضافه مي‌كنيد، سايت كندتر و كندتر لود مي‌شود.  WP Smush با كاهش اندازه‌ي (حجم) تصوير با استفاده از الگوريتم‌هاي فشرده سازي وارد عمل مي‌شود و به سريع‌تر لود شدن صفحه‌ي وب كمك مي‌كند. اين افزونه مي‌تواند اندازه‌ي تصاوير را تا ۷۰٪ كاهش دهد كه امتياز بزرگي محسوب مي‌شود. اين افزونه نسخه‌ي رايگان است و ظرفيت‌هاي محدودي دارد و همچنين يك نسخه‌ي اصلي (پريميوم) دارد كه از تمام ويژگي‌ها و امكانات لازم برخوردار است.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه WP Smush
۳۸. فشرده ساز تصاوير JPEG  و PNG

tinypng بهترين افزونه وردپرس

اين افزونه در واقع نسخه‌ي توسعه‌ يافته‌ي يكي از ابزارهاي آنلاين بسيار محبوب –  Tinypng – براي فشرده‌سازي تصاوير است. اين موثرترين ابزاري است كه مي‌تواند تصاوير شما را بدون كاهش چشمگير كيفيت تصوير فشرده‌سازي كند. تصاويري كه بعد از فعال‌سازي اين افزونه بارگذاري مي‌كنيد به صورت خودكار فشرده‌سازي خواهند شد در حالي كه تصاوير قبلا بارگذاري شده را مي‌توانيد بلافاصله با استفاده از گزينه‌ي فشرده‌سازي Bulk  فشرده كنيد.

با بيش از ۱۰۰.۰۰۰ نصب و امتياز ۴.۵ از ۵ اين افزونه در بين محبوب‌ترين افزونه‌هاي فشرده‌سازي وردپرس قرار دارد. مي‌توانيد تا ۵۰۰ عكس را هر ماه به صورت رايگان و فقط با افزودن كليد API  از روي سايت مادر (اصلي) فشرده‌سازي كنيد. براي فشرده‌سازي تصاوير بيشتر بايد به كارت اعتباري‌تان وصل شويد و بر مبناي مصرف ماهانه براي‌تان صورتحساب صادر و از حسابتان كسر خواهد شد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Tinypng
۳۹. The Newsletter Plugin

بهترين افزونه وردپرس, newsletter

اين كامل‌ترين افزونه‌ي خبرنامه‌ي موجود براي وردپرس است. اين افزونه ويژگي‌هاي فراواني دارد من جمله ايجاد فرم‌هاي اشتراك، ايجاد خبرنامه، ارسال خبرنامه، رديابي خبرنامه‌ها، تم‌هاي متعدد، گزينه‌ي دو انتخابي و غيره. اين افزونه با داشتن اين ويژگي‌ها به عنوان راه‌حلي مستقل و كارساز عمل مي‌كند. اين يك افزونه‌ي رايگان است كه تمام امكانات اصلي و اوليه‌ي مورد نياز براي راه‌اندازي سيستم خبرنامه را براي سايت يا وبلاگ‌تان دارد.

با بيش از ۲۰۰.۰۰۰ نصب و امتياز ۴.۴ از ۵ كاملا در بين كاربران محبوب است. مي‌توانيد مشتركين نامحدودي داشته باشيد و مي‌توانيد خبرنامه‌هاي نامحدودي بفرستيد. اين نرم‌افزار هيچ محدوديتي براي شما تعيين نمي‌كند اما شايد سرورتان اين كار را انجام دهد. اين افزونه با استفاده از منابع سرور شما خبرنامه‌ها را ارسال خواهد كرد و اين منابع از سوي تامين كننده‌ي خدمات هاست (ميزباني وب) محدود مي‌شوند. هنگام استفاده از اين افزونه بايد از محدوديت‌هاي سرور اطلاع داشته باشيد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه The Newsletter
۴۰.  Popups, Welcome Bar, Optins and Lead Generation Plugin by Icegram

بهترين افزونه هاي وردپرس, Icegram

اين افزونه مي‌تواند براي ايجاد يك فهرست مشتركان با كيفيت كمك بسيار زيادي به شما بكند. به خودي خود نمي‌تواند خبرنامه بفرستد اما مي‌تواند با  Mailchimp تلفيق شود، كه از اين طريق مي‌توانيد از تمام امكانات ارائه شده در بسته‌ي انتخابي‌تان استفاده كنيد. در اين افزونه مي‌توانيد انواع مختلفي از ابزارهاي جمع‌آوري ايميل مانند Action bar،‌ messenger، popup، toast  و غيره را ايجاد كنيد.

همچنين قالب‌هاي پيش‌ساخته‌ي متعددي براي شروع به شما ارائه مي‌شود، در نتيجه كار فوق‌العاده آسان مي‌شود. با حدود ۳۰.۰۰۰ نصب به نظر نمي‌رسد چندان محبوبيتي داشته باشد اما به عنوان يك افزونه‌ي جديد در بازار، مي‌تواند مورد تاييد باشد چون از بين تقريبا ۱۷۰ راي امتياز ۵ از ۵ را كسب كرده است.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد: دانلود افزونه Icegram
۴۱. JetPack

Jetpack  افزونه‌اي است كه از قبل در وردپرس نصب شده است. اين افزونه در يك سايت WordPress.org ويژگي‌هاي WordPress.com را ارائه مي‌دهد. با استفاده از Jetpack  به امكانات پيشرفته‌اي مانند ابزارهاي Visitor Engagement، امنيت بيشتر، فيلتر اسپم، گزينه‌هاي اشتراك اجتماعي و … دسترسي پيدا خواهيد كرد. اين افزونه همچنين براي تم‌هاي سبك (كم حجم) موبايل گزينه‌اي مناسب است، كه تجربه‌ي استفاده از تلفن همراه را براي شما خوشايند مي‌سازد.

شما مي‌توانيد با كليك بر لينك مقابل اين افزونه را دانلود كنيد:
بهترين افزونه هاي وردپرس ۴۲: Google Analytics by Share This

براي تلفيق Google Analytics با سايت مبتني بر وردپرس تعدادي افزونه وجود دارد. در بين آن‌ها اين افزونه‌ي سايت Share This قدرتمندترين و دقيق‌ترين مورد است. زماني كه اين افزونه را نصب مي‌كنيد مي‌توانيد به راحتي حساب گوگل آناليتيكس‌تان را از طريق گوگل يا با ورود به شناسه‌ي اموال (property Id) به صورت دستي با سايت‌تان ارتباط بدهيد. اين افزونه انتخاب‌هايي براي شما فراهم مي‌آورد تا بازديدهاي صورت گرفته از سوي كاربران خاص مانند – نويسنده، ادمين، اسپانسر و غيره – را از آمار خود مستثني كنيد.
۴۳. Akismet Anti-Spam

Akismet  يكي از افزونه‌هايي است كه از قبل روي وردپرس كار گذاشته شده است. اين افزونه از طريق مسدود كردن فعاليت‌هاي آدرس‌هاي IP كه توسط ابزار Akismet به عنوان اسپمر (هرزه نويس) شناسايي مي‌شوند به فيلتر كردن اسپم‌ها (هرزه نويسي‌ها) كمك مي‌كند. براي به كار انداختن آن بايد در سايت website  ثبت‌نام و يك حساب ايجاد و يك كليد API  دريافت كنيد.
۴۴. Woocommerce

اين يك افزونه‌ي بسيار گسترده است كه مي‌تواند سايت مبتني بر وردپرس ساده‌ي شما را به يك فروشگاه آنلاين پر كاربرد تبديل كند، كه بتوانيد هر چيزي را در آن از خوار و بار گرفته تا ماشين‌آلات به فروش برسانيد. تا به امروز اين بزرگترين افزونه‌ي موجود در وردپرس است و ويژگي‌ها و امكانات بسيار زيادي دارد. تم‌ها و افزونه‌هاي خاصي براي Woocommerce موجود است.
۴۵. Yet another Related Posts Plugin

اين افزونه براي سايت بسيار مفيد است چون شما را قادر مي‌سازد فهرستي از پست‌هاي مربوط به پست اصلي آن صفحه را به نمايش بگذاريد. اين رابطه‌ها مي‌تواند بر مبناي معيارهاي مختلفي مانند دسته‌بندي مشابه، تگ مشابه و … باشد. شما مي‌توانيد تصميم بگيريد از كدام نوع رابطه‌ براي به نمايش در آوردن پست‌هاي مرتبط استفاده كنيد.
۴۶. Proven

اگر يك سايت تجارت الكترونيك را اداره مي‌كنيد، مي‌دانيد كه يافتن يك افزونه‌ براي كمك به افزايش تغيير و تبديل‌ها مي‌تواند براي شما يك چالش باشد. ممكن است Proven  ساده‌ترين افزونه جهت استفاده باشد كه به شما كمك كند دقيقا همان كار را انجام بدهيد. اين افزونه با به نمايش گذاشتن فعاليت اخير مشتري بر روي سايت ادله‌ي اجتماعي فراهم مي‌آورد. اين افزونه با Easy Digital Downloads، Woocommerce، و MailChimp ادغام مي‌شود.
بهترين افزونه هاي وردپرس ۴۷: Page Builder by SiteOrigin

اين يك محتوا ساز بكش و بنداز (drag-and-drop) است – كه در حال حاضر بهترين افزونه‌ي رايگان موجود در بازار است. از آن براي ساخت پست و طرح‌هاي صفحاتي استفاده كنيد كه سابقا امكان دسترسي به آن‌ها را با تم فعلي نداشتيد. اين قطعا افزونه‌اي است كه در اين روز و روزگار بايد حتما آن را داشته باشيد.
۴۸. Shortcodes Ultimate

اين مجهزترين و با امكانات‌ترين افزونه‌ي كدكوتاه است كه به صورت رايگان موجود است. اين افزونه از طريق كد‌هاي كوتاه كه كار كردن با آن‌ها ساده است به شما قدرت دسترسي به بلوك‌هاي محتوا و عناصر سايت را مي‌دهد.
۴۹. Disqus Comment System

استفاده از اين افزونه Disqus  را بر روي سايت مبتني بر وردپرس‌تان فعال مي‌سازد. اين جايگزيني براي سيستم كامنت گذاري پيش فرض ورد پرس است. Disqus  بسيار كاربرپسندتر و در كل خوش‌‌نماتر است.
۵۰. Easy Content Types

اگر مي‌خواهيد بر روي سايت مبتني بر وردپرس‌تان شروع كنيد به استفاده از انواع پست‌ سفارشي اين افزونه چيزي است كه حتما بايد آن را در اختيار داشته باشيد. مي‌توانيد انواع محتواي جديدتان را از طريق خط اتصال يا رابط موجود در wp-admin اين افزونه تعيين كنيد.
۵۱. TablePress

آنچه در نصب پيش فرض وردپرس كمبود آن احساس مي‌شود جدول HTML  كلاسيك است. اين افزونه راهي به شما ارائه مي‌كند تا اين جداول را به طريقي كاربرپسند و كاربردي درست كنيد. به علاوه، رايگان نيز هست.
بهترين افزونه هاي وردپرس ۵۲: Max Mega Menu

افزونه‌اي عالي براي ايجاد آنچه در وردپرس «مگا منو» ناميده مي‌شود. اساسا، يك مگا منو منوي بزرگي است كه نشانگر طرح سفارشي و حاوي المان‌هاي مختلف و متعدد است (و نه فقط لينك‌ها). اين افزونه‌اي بسيار ضروري وردپرس است كه براي سايت‌هايي استفاده مي‌شود كه به بازديدكنندگان‌شان محتواي بسيار زيادي ارائه مي‌دهند.
۵۳. Rapidology

Rapidology  يك افزونه‌ي وردپرس ضروري رايگان است كه شما را قادر مي‌سازد فرم‌هاي انتخابي متعددي را به سايت‌تان اضافه كنيد. اين فرم‌ها مي‌توانند پاپ‌آپ، اسلايدي، درون خطي، ويجت و … باشند. شما مي‌توانيد اين فرم‌ها را با هر خدمات تحويل ايميلي كه استفاده مي‌كنيد (MailChimp  و غيره) ادغام كنيد.
۵۴. Leadin

اين يك افزونه‌ي بازاريابي ايميل براي رديابي و پيگيري مدارك‌تان است. اين افزونه با نشان دادن فعاليت‌هاي‌شان روي سايت به شما كمك مي‌كند مخاطب‌تان و رفتارشان را بهتر درك كنيد. Leadin  حتي به شما اجازه مي‌دهد بدانيد بازديدكننده كدام فرم انتخابي‌تان را در فهرست ايميل‌تان مشترك شده است.
۵۵. P3 (Plugin Performance Profiler)

اين يك افزونه‌ي وردپرس ضروري است كه ساير افزونه‌هاي‌تان را كنترل و بررسي مي‌كند، و اطمينان مي‌دهد كه آن‌ها باعث كند لود شدن سايت‌تان نمي‌شود. هر چند وقت يك بار P3  را فعال كنيد، يك اسكن انجام دهيد، و بعد هر افزونه‌اي را كه كند است حذف كنيد (يا جايگزيني سريع‌تري براي آن پيدا كنيد).
۵۶. WP-Sweep

از اين افزونه براي پاكسازي پايگاه داده‌هاي وردپرس‌تان استفاده كنيد – تا از تمام داده‌هاي تكراري، بلااستفاده، بي‌نام و نشان، و موقتي كه ديتابيس شما را اشغال كرده‌اند خلاص شويد. اين افزونه براي بعضي از پاكسازي‌هايي كه هر X هفته يك بار انجام مي‌شوند عالي است.
۵۷. Wordfence Security

اين افزونه‌ي وردپرس ضروري به صورت رايگان امنيتي در سطح سازماني در اختيار شما قرار مي‌دهد. اين افزونه هر چيزي را كه در سايت شما وجود دارد پيگيري مي‌كند، و هر وقت اتفاق مبهمي رخ بدهد به شما هشدار و اطلاع خواهد داد. به طور خلاصه، اين افزونه از هك شدن سايت مبتني بر وردپرس شما محافظت مي‌كند.
بهترين افزونه هاي وردپرس ۵۸: Sucuri Security – Auditing, Malware Scanner

اين مجموعه ابزاري امنيتي براي سايت مبتني بر وردپرس شما به شمار مي‌رود. اين افزونه تنظيمات امنيتي مختلف، اسكنر بدافزار، و طيفي از مكانيزم‌هاي امنيتي جهت مستحكم‌تر كردن سايت‌ و حفاظت از آن در برابر هجوم‌ها و حملات مرسوم و رايج و ساير تهديدهاي موجود در وب براي شما فراهم مي‌آورد.
۵۹. WordPress Backup to Dropbox

تهيه‌ي نسخه‌ي پشتيبان (بك‌آپ گرفتن) مهم‌ترين كاري است كه مي‌توانيد براي اطمينان از اين كه سايت‌تان هميشه قابل بازيابي است انجام بدهيد، فارغ از هر تراژدي كه اتفاق بيفتد. اين افزونه‌ي ضروري به صورت خودكار براي شما چنين كاري را انجام مي‌دهد. جوري آن را تنظيم كنيد كه هر روز از سايت‌تان بك‌آپ بگيرد و بعد آن بك‌آپ‌ها را در حساب Dropbox  شما ذخيره كند.
بهترين افزونه هاي وردپرس ۶۰: Linker

افزونه‌اي فوق‌العاده براي رديابي لينك‌هاي خروجي – بي‌نظير براي لينك‌هاي وابسته، يا تمام انواع ساير لينك‌ها كه مي‌خواهيد كنترل‌شان كنيد و آمار آن‌ها را داشته باشيد.  اين هم يك مثال از لينكي كه از Linker استفاده مي‌كند: your-domain.com/go/link.
۶۱. Broken Link Checker

گوگل دوست ندارد با لينك‌هاي شكسته در سايت شما مواجه شود. اين افزونه‌ي بسيار ضروري به شما كمك مي‌كند آن لينك‌ها را شناسايي و حذف كنيد. اين افزونه پست‌ها، صفحه‌ها، و حتي كامنت‌هاي (نظرات) شما را بررسي مي‌كند.
بهترين افزونه هاي وردپرس ۶۲: Revive Old Post

اين افزونه‌ي وردپرس يك پست به صورت رندم از آرشيو شما انتخاب مي‌كند و آن را در توئيتر، فيسبوك، و لينكدين به اشتراك مي‌گذارد. اين فرايند هر X ساعت يك بار خودش را تكرار مي‌كند. به صورت اتوماتيك كار مي‌كند. اين افزونه براي شناور و در حركت نگه داشتن محتواي شما درون فضاي اينترنت فوق‌العاده است.
۶۳. Social Metrics Tracker

اين افزونه عملكرد محتواي شما را در كل پلتفرم‌هاي رسانه‌هاي اجتماعي محبوب دنبال مي‌كند. در اين افزونه داشبوردي در اختيار شما قرار مي‌دهد كه مي‌توانيد در آن تعداد به اشتراك گذاشته شدن پست‌هاي‌تان را ببينيد. اين افزونه يك بررسي اجمالي عالي از آنچه محبوب و مطلوب است و آنچه مي‌تواند بهتر شود در اختيار شما قرار مي‌دهد.
بهترين افزونه هاي وردپرس ۶۴: SumoMe

ابزارهاي همه‌كاره‌ي بازاريابي آنلاين (all in one). اين ابزار را مي‌توان با هر سيستم وب‌سايتي تلفيق كرد. اين ابزار ويژگي‌هاي سودمندي را در اختيار شما قرار مي‌دهد، از جمله: فرم‌هاي ثبت اطلاعات، صفحه خوشامدگويي، ماژول‌هاي آناليز، دكمه‌هاي شبكه‌هاي اجتماعي و مكانيسم اشتراك‌گذاري محتوا، حتي فرم تماس را نيز در اختيار شما قرار مي‌دهد.
۶۵. WPtouch Mobile Plugin

در يك جمله، اين افزونه‌ي بسيار ضروري سايت مبتني بر وردپرس شما را، فارغ از ساختار تم وردپرس فعلي‌تان، فقط با چند كليك براي كاربران گوشي تفلن همراه نيز مورد پسند و دوست‌داشتني مي‌سازد.
بهترين افزونه هاي وردپرس ۶۶: WP Slimstat

اگر نمي‌خواهيد از گوگل آناليتيكس يا ابزار آناليز طرف ثالث ديگري استفاده كنيد اين افزونه‌ي تحليلي گزينه‌ي فوق‌العاده‌اي است. اين افزونه هر چيزي را در سايت مبتني بر وردپرس‌ شما حفظ و نگهداري مي‌كند، و تمام امكانات آناليزي را كه ممكن است نياز داشته باشيد فراهم مي‌آورد.

اميدواريم از اين مقاله نهايت استفاده را برده باشيد و توانسته باشيد ابزارها و افزونه‌هاي وردپرس مناسب فعاليت‌تان را انتخاب كنيد.
ترجمه: تحريريه سايت كسب و كار بازده – فاطمه بختياري دزفولي و كامروا ابراهيمي

منبع: wpbeginner و themetrust و wpsitex
بهترين افزونه هاي وردپرس: ۶۶ برترين پلاگين وردپرس در ۲۰۱۸ براي كسب و كارها
برچسب: ،
امتیاز:
 
بازدید:
+ نوشته شده: ۱۱ دى ۱۳۹۷ساعت: ۰۷:۲۰:۰۲ توسط:فرهاد موضوع: كسب و كار اينترنتي

ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :